04 Лютого, 2019 р., 08:51
Окрему повагу висловлюють  у Полянській об’єднаній територіальній громаді людям старшого покоління, які надихають молодь на відродження  та розбудову села. Стало доброю традицією вітати старожилів нашої громади, які своєю працею та вчинками внесли неоцінений вклад у життя свого села та громади загалом.
30 Січня, 2019 р., 12:18
В тренінгу взяли участь  заступник Полянського сільського голови  Василь Зварич,  керівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Полянської сільської ради» Каріна Гаврилюк , радник з питань муніципальних послуг Закарпатського ВП ЦРМС Павло Рябоконь , консультант з правових питань Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева  Євген Мешко.
29 Січня, 2019 р., 15:54
У цей день його  щиро вітали рідні та близькі. На його день народження  з найкращими побажаннями завітав  Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, який побажав міцного здоров’я, довгих років життя на радість дітям, онукам та правнукам, нагородив Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки та вручив грошову винагороду!
22 Січня, 2019 р., 11:03
В Поляну  з’їхалися   науковці, громадські діячі та молоді архітектори з Національного Університету  будівництва та архітектури. Стратегічна сесія тривала впродовж  двох днів, на якій були озвучені питання, проблеми, та шляхи вирішення Полянської об’єднаної територіальної громади та місце в глобальній економіці світу і впровадження інноваційних технологій здоров’я в громаді. Архітекторами було презентовано містечко в селі Родникова Гута  на горі «Віжень», яким має бути місце де би створювались нові інновації, та втілювались найновітніші ідеї.
16 Січня, 2019 р., 18:32
08 Січня, 2019 р., 09:17
З цієї нагоди Іван Дрогобецький привітав іменинника з 90- річчя, нагородив Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки,вручив грошову винагороду, побажав родинного тепла , міцного здоров’я та  добробуту.