29 Листопада, 2018 р., 14:11
Сьогодні у Полянській об’єднаній територіальній громаді відкрився дводенний Транскордонний інноваційний форум «Екологія здоров’я», Форум регіональних ініціатив «Екополяна-2018» та міжнародна науково-практична конференція «Система громадського здоров’я: теорія, методологія, технології, соціальна практика та управління».
20 Листопада, 2018 р., 08:50
      З 16 по 18 листопада 2018 року в м. Берегове Закарпатської області в ПОГ ЕВП «УСБ «Закарпаття» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання ГО «ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад. У змаганнях взяли участь 24 команди з усіх областей України. Змагання проводилися з волейболу або футзалу(на вибір), гирьового спорту, настільного тенісу, шашок та шахмат. В цих змаганнях  взяла участь команда Полянської ОТГ .
19 Листопада, 2018 р., 16:42
18 листопада відбувся благодійний концерт  в клубі села Родникова Гута . Концертна програма пройшла на найвищому рівні. Талановиті артисти подарували гостям  концерту позитивні емоції, а запальні  танці дівчат підняли кожному настрій.  Кожен присутній опустив у скриньку кошти, які так необхідні для Михайлика в непростий час. Також  художники «Свалявської районної спілки художників Арт-Свалява», які неодноразово робили виставки-продажі картин, таким чином допомагаючи хворим. Картини знаходилися в приміщенні клубу , після концерту була можливість придбати картину, можливо, для себе, можливо, комусь у подарунок, і зробити вагомий внесок у добру справу.  Щиро дякуємо усім хто долучився до цієї благодійної акції. Допомагайте, усім, хто того потребує, робіть добро -  і воно вам повернеться сторицею!