Інформація про Громадську організацію «Ла Страда-Україна»

Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини. Вона має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто саме «гарячі» лінії є одними з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

На базі ГО „Ла Страда-Україна” функціонує дві „гарячі” лінії:

1. Національна  дитяча „гаряча” лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює у будні з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.

2. Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером  0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних – діє до 24.11.2017р.). Лінія працює цілодобово.

Одночасно інформуємо, що з 25 листопада 2017 року національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.

Просимо Вас взяти дану інформацію до відома та посприяти розповсюдженню.

Полянська сільська рада