Закарпатська область, Мукачівський район

04 Вересня, 2023 р., 11:26
           Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов'язання.
12 Липня, 2023 р., 10:16
Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки  площею – 0,0054 га, кадастровий номер: 2124084401:07:002:0014 на території Полянської сільської ради за адресою с. Поляна, вул. Маяковського, 3 «в», Мукачівського району, Закарпатської області, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі ( код КВЦПЗ - 03.07).
07 Липня, 2023 р., 13:59
Гаряча лінія колл-центру щодо неналежного функціонування захисних споруд цивільного захисту на території Полянської ТГ
06 Липня, 2023 р., 16:28
Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки  площею – 1,4246 га, кадастровий номер: 2124084400:08:002:0223, на території Полянської сільської ради за адресою с. Поляна, Духновича, 24, Мукачівського району, Закарпатської області, Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( код КВЦПЗ - 03.15).
12 Грудня, 2022 р., 15:23
Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки  площею – 0,0431 га, кадастровий номер: 2124084400:08:001:0226 на території Полянської сільської ради за адресою с. Поляна, Духновича 103, Мукачівського району, Закарпатської області, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі ( код 03.07).
10 Лютого, 2022 р., 09:59
Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегійній екологічній оцінці проекту державного  планування "Визначення планувальної організації та розвитку території,уточнення положень генерального плану села Поляна , вул.Духновича, 104.
05 Листопада, 2021 р., 14:40
ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА СТРАТЕГІЧНІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ ОЦІНЦІ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ "Розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Попович Г.Г. в селі Солочин, ур. "Біласовиця"