Закарпатська область, Мукачівський район

12 Грудня, 2022 р., 15:23
Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки  площею – 0,0431 га, кадастровий номер: 2124084400:08:001:0226 на території Полянської сільської ради за адресою с. Поляна, Духновича 103, Мукачівського району, Закарпатської області, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі ( код 03.07).
10 Лютого, 2022 р., 09:59
Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегійній екологічній оцінці проекту державного  планування "Визначення планувальної організації та розвитку території,уточнення положень генерального плану села Поляна , вул.Духновича, 104.
05 Листопада, 2021 р., 14:40
ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА СТРАТЕГІЧНІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ ОЦІНЦІ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ "Розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Попович Г.Г. в селі Солочин, ур. "Біласовиця"
22 Жовтня, 2021 р., 09:32
Полянська сільська рада оголошує початок процедури розгляду та прахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування" село Сусково, урочище "Явірки" для розміщення сміттєсортувального заводу Полянської ОТГ"