Закарпатська область, Мукачівський район

10 Лютого, 2022 р., 09:59
Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегійній екологічній оцінці проекту державного  планування "Визначення планувальної організації та розвитку території,уточнення положень генерального плану села Поляна , вул.Духновича, 104.
05 Листопада, 2021 р., 14:40
ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА СТРАТЕГІЧНІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ ОЦІНЦІ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ "Розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Попович Г.Г. в селі Солочин, ур. "Біласовиця"
22 Жовтня, 2021 р., 09:32
Полянська сільська рада оголошує початок процедури розгляду та прахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування" село Сусково, урочище "Явірки" для розміщення сміттєсортувального заводу Полянської ОТГ"
13 Жовтня, 2021 р., 09:02
20 Січня, 2021 р., 08:45
Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, наміченої до викупу у власність, площею – 0,3000 га, кадастровий номер: 2124084401:06:001:0400, яка знаходиться за адресою село  Поляна, вул. Духновича, 162 Свалявського району, Закарпатської області на території Полянської сільської ради, для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування ( код КВЦПЗ – 03.08).