Закарпатська область, Мукачівський район

Громадські слухання

Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті детального плану території "Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Сусково, урочище "Лагерь"

Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті детального плану території "Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Сусково, урочище "Полонищі"