З 25 по 30 березня на Закарпатті відбувся ІV етап ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

З 25 по 30 березня на  Закарпатті відбувся ІV етап ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. На змагання  прибуло 25 команд, 108 учасників, а разом із ними – керівники команд, члени журі. Найкращі знавці економічних наук, майбутні експерти, які піднімуть економіку України на світовий рівень, з’їхалися з усіх куточків України, щоб у нелегких  перегонах визначити переможців, серед них – звичайний учитель Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шпонтак І.Й.

Надія Гражевська, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, наголосила, що за час проведення ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки відбулися значні суттєві зміни. Олімпіада дозволяє демонструвати не лише знання, а відстоювати погляд на ту чи іншу проблему, знаходити шляхи розв’язання та втілювати власні новаторські розробки.

Упродовж п’яти днів юні знавці економічних наук у напружених інтелектуальних змаганнях конкурували між собою. Висококваліфіковані члени журі, до складу якого входили провідні науковці, учителі-методисти та учителька з нашої громади визначали найсильніших учнів-переможців з-поміж сотень найкращих.

Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, підбиваючи підсумки, наголосила, що Закарпаття, незважаючи на погодні умови, гостинно приймало на своїх теренах майбутню еліту, фахівців, які у нелегкому змаганні стверджували своє право називатися кращими юними знавцями економіки.

Сподіваємося, що інтелектуальний потенціал учасників, майбутніх висококваліфікованих спеціалістів, допоможе підняти економіку України на рівень найрозвинутіших країн світу, а наших діток та вчителів надихатиме до нових звершень.