Двадцятий обласний конкурс словацької народної пісні «Золотий соловей»

10 травня 2018 року в Середнянській дитячій школі мистецтв Ужгородського району відбувся ювілейний, двадцятий обласний конкурс словацької народної пісні «Золотий соловей». Основними завданнями конкурсу традиційно є виявлення і підтримка юних талантів, сприяння розвитку дитячої вокальної творчості, збереження словацьких народних традицій, узагальнення і вивчення передового досвіду роботи зі словацьким фольклором. Для участі в конкурсі прибув 61 учасник майже з цілої Закарпатської області, серед них – учні Полянської ДШМ. Змагання проводилося у трьох вікових категоріях. Максимальну кількість балів у I категорії отримав чудовий дует Полянської ДШМ у складі Гнаткович Даніели та Гнаткович Евніки, який виборов Гран-прі. Окремої подяки заслуговує робота викладача Стегури Н. В., яка готувала маленьких конкурсантів до великої перемоги. Переможці і призери отримали дипломи і грамоти, а також цінні подарунки та памятні сувеніри від організаторів конкурсу. Особливим подарунком для всіх учасників стали статуетки у вигляді золотого соловейка.

Отож, побажаємо викладачам та учням Полянської ДШМ творчої наснаги та призових місць на різноманітних конкурсах!