З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята.

Найулюбленіше свято, якого з великим нетерпінням чекає вся дітвора –19 грудня, день Святого Миколая.

За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З особливим шармом пройшло це свято в нашій школі. Адже всі знають, що Миколай був покровителем усіх діток.  Якщо ж у  переддень  чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає.

Напередодні свята діти пишуть листи до Святого. У день перед святом згадують усі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей молодшої школи.

Дійство відбулося зранку, о 10.00 год, 19 грудня. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами.  За традицією він прийшов із подарунками.  Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Жодна дитина не залишилася без подарунка. А у відповідь діти підготували для Миколая вірші та пісні, розігрували сценки і молилися до Миколая.

По завершенні цього свята  директор школи Полончак Ю. І. привітав усіх присутніх з святом, в залі відбулось вручення подарунків від голови  сільської ради Полянської  ОТГ  І.І. Дрогобецького. Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.