Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Новини

14 листопада 2018 року Іван Дрогобецький з дводенним робочим візитом в рамках налагодження стосунків транскордонного співробітництва між територіальними громадами Словаччини та Полянською ОТГ у місті Пряшів.

Дата створення: 19:23 16.11.2018

Згідно запрошення з Словацької сторони з  дводенним робочим візитом Іван Дрогобецький  голова Полянської об’єднаної територіальної громади відвідав  м. Пряшів  для проведення перемовин та підписання Меморандуму про співпрацю. В результаті яких стало підписання угоди про партнерську співпрацю між організаціями: Громадою  сільських та міських голів русинських сіл і міст Словаччини, Словацька республіка і Полянською сільською громадою Закарпатська область, Україна. Підписання угоди відбулося у приміщенні музею русинської культури м. Пряшів

13.11.2018 року Козарь Ганна Василівна жителька с.Родниківка , святкує 90-річчя

Дата створення: 18:03 13.11.2018

З цієї нагоди в.о старости Арендаш Сергій Васильович та Виконавчий комітет Полянської сільської ради від імені голови Івана Дрогобецького привітали іменинницю з 90- річчя, нагородили Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки,вручили грошову винагороду, побажали родинного тепла , міцного здоров’я та  добробуту.

13 листопада 2018 року Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький провів нараду з керівниками закладів освіти

Дата створення: 17:35 13.11.2018

В ході наради вирішувались  питання харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій  та за батьківську плату. Полянський сільський голова проаналізував організацію харчування дітей та зобов’язав керівників закладів освіти здійснювати жорсткий контроль за обліком дітей, охоплених харчуванням, наголосив, що відповідальними за його організацію є керівники закладів освіти.

13.11.2018 року в приміщенні Полянської сільської ради Дрогобецький Іван Іванович провів зустріч з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та з ЗГЖО «Веста»

Дата створення: 17:19 13.11.2018

В рамках проекту представництва Міжнародної Організації з Міграції «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми»  департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з ЗГЖО «Веста»,  депутатом Закарпатської обласної ради Андрієм Вишняком та головою Полянської сільської ради Іваном Дрогобецьким   провели інформаційну роз’яснювальну роботу   з в.о  старостами Куштаном  М.І,  Арендашом  С.В та  керівниками структурних підрозділів Полянської сільської ради.

12.11.2018 року на базі Полянської сільської ради Дрогобецький Іван Іванович провів засідання Правління РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля»

Дата створення: 17:33 12.11.2018

12 листопада в Полянській сільській раді голова правління Дрогобецький Іван Іванович та члени РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля» розглядали питання стосовно підготовки до проведення форуму «Поляна - ЕКО 2018». В ході засідання відбулось прийняття в асоційовані члени місто Чоп, після чого виконавчий директор Суран Володимир Григорович прозвітував  про участь у 7-му Форумі Дунайської стратегії та ХІ Міжнародній виставці «Енергозбереження та енергоефективність, також в засіданні приймали рішення про участь представника асоціації у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка технології» який відбудеться в м. Київ, 22-23 листопада 2018 року.

10.11.2018 РОКУ В СЕЛІ ПЛОСКЕ ВІДЗНАЧИЛА 91-РІЧЧЯ – Калабішка Ганна Іванівна.

Дата створення: 18:47 10.11.2018

З цієї нагоди іменинницю привітав  заступник сільського голови В.В Зварич та в.о старости с. Плоске М.І Куштан  , які побажали  родинного тепла, міцного здоров‘я та добробуту. Від імені сільського голови Івана Івановича Дрогобецького, який започаткував добру традицію вітати старожилів, нагородили Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки і  вручили  грошову допомогу.

07.11.2018 року в селі Поляна святкує 90-річчя– Лисенко Олексій Матвійович

Дата створення: 17:16 07.11.2018

Сьогодні в с. Поляна святкує  свій 90- річний ювілей  Лисенко Олексій Матвійович, Виконавчий комітет Полянської сільської ради від імені голови Дрогобецького Івана Івановича привітали іменинника з нагоди 90- річчя, вручили грамоту з грошовою винагородою, а також побажали міцного здоров’я , поваги від близьких, щастя та благополуччя і родинного затишку.