16 Червня, 2021 р., 17:38
Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Сусківської гімназії Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
16 Червня, 2021 р., 10:30
Повідомляємо, що згідно факсограми Регіонального диспетчерського центру Західного регіону НЕК «Укренерго», з 14 по 26 червня 2021 року заплановане виведення в ремонт двох ланок ПЛ 220 кВ БТЕС - Стрий А, Б (без часу аварійної готовності) для перевлаштування ПЛ у місці пересічення з новою ПЛ 330 кВ Західноукраїнська – Богородчани.
07 Червня, 2021 р., 09:02
До участі в конкурсі на заміщення посади директора Сусківської гімназії Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області  допущено Талап Тетяну Василівну
28 Травня, 2021 р., 14:57
На відкриття ІРЦ завітали директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - Марусинець Мар’яна Михайлівна та Шетеля Наталія Ігорівна - депутат Закарпатської облради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.
21 Травня, 2021 р., 11:20
#Тільки_не_мовичи
22 Квітня, 2021 р., 08:38
    Полянською сільською радою відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 (далі – Порядок), розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо посадових осіб, згідно з списком, що додається.
22 Квітня, 2021 р., 08:31
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 Полянською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо посадових осіб, згідно списку, що додається.
16 Квітня, 2021 р., 10:57
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.