03 Серпня, 2021 р., 09:20
05 серпня 2021 року
27 Липня, 2021 р., 08:50
   КНП «ЦПМСД Полянської сільської ради» повідомляє, що почалася вакцинація від гострої респіраторної хвороби  COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2. Всі бажаючі вакцинуватися можуть звернутися до свого сімейного лікаря, або за номером телефону 0667116115 (в робочий час).
16 Липня, 2021 р., 20:50
У Сваляві вакцинуватись можна буде за адресою: площа Головна, 1 (сесійна зала Свалявської міської ради)
08 Липня, 2021 р., 09:27
У зв’язку з набранням 11.07.2021 року чинності  Наказу Міністерства фінансів України   № 163 від 19.03.2021 року «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», юридичні особи (окрім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань,              торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій) мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», шляхом подання до державного реєстратора в період з 11.07.2021 по 11.10.2021 наступного пакету документів:
08 Липня, 2021 р., 09:27
Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.
02 Липня, 2021 р., 09:39
З настанням пожежонебезпечного сезону високих температур, засухи літнього періоду 2021 року різко збільшується кількість пожеж, про що свідчить статистика і щорічний аналіз виникнення пожеж.