01 Вересня, 2021 р., 08:21
01 вересня 2021 року
19 Серпня, 2021 р., 16:34
Подія, яка стала історичною і надважливою: як для 16 гірських об’єднаних територіальних громад, які пройшли тривалий і важкий шлях перемовин, напрацювань та приклали чимало зусиль для реалізації амбітного проєкту, так і для Закарпаття та цілої України.
13 Серпня, 2021 р., 14:43
У Полянській територіальній громаді відбулося засідання Закарпатського відділення Всеукраїнської асоціаціії ОТГ.
13 Серпня, 2021 р., 14:39
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування таких ставок:
13 Серпня, 2021 р., 14:38
Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.
13 Серпня, 2021 р., 14:36
Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.