31 Травня, 2018 р., 08:40
         Розпочався 5-ий табірний день оригінальною спортивною квест-грою «Острів здоров’я». Всі загони з завзяттям  подолали всі етапи гри, де виявили не тільки спортивні змагання, але і показали  свої знання з основ здоров’я  та  спортивної  тематики.  Після  підвечірка всі гуртом помандрували на екскурсію, щоб  за обраним маршрутом під різними деревами  знайти  записки із завданнями й запитаннями, на які діти мали відповісти, щоб досягти кінцевої мети маршруту — цукеркового дерева, заздалегідь підготовленого організаторами табору.            Щоб знайти «солодке дерево», потрібно було  бути уважним і любити природу, знати цікаву інформацію про дерева. Всі впоралися  з цим завданням, тож  отримали смачне частування.
30 Травня, 2018 р., 11:44
29 травня 2018 року 4-й день табірної зміни розпочався ранковою зарядкою, смачним сніданком, табірною лінійкою та турпоходом в урочище «Красний». Там проведені змагання по футболу між загонами та веселі ігри з скакалками, обручами, м’ячами. Під час руху до урочища «Красний» було повторено правила дорожнього руху пішоходів. Щоб було веселіше крокувати стежкою до місця,  загонами виконувалися козацькі пісні.
30 Травня, 2018 р., 10:16
      Одним із основних пріоритетів розвитку Полянської об'єднаної територіальної громади є рекреаційні та туристичні послуги, які мають унікальні потенційні можливості для свого розвитку. Їх різновидом, як культурно-пізнавальні рекреаційні послуги, є екскурсії, які часто організовуються завдяки сільському голові Івану Дрогобецькому для діток нашої громади. Під час екскурсій відбувається вивчення реальної дійсності нашого краю, учні одержують уявлення про історичні та культурні об'єкти, водночас вони є важливим засобом патріотичного виховання.
29 Травня, 2018 р., 11:38
Не менш яскраво пройшов третій день табірної зміни.   Після ранкової зарядки,  сніданку та лінійки між загонами  відбулися спортивні змагання та естафети «Старти надій», які провели вчителі фізичного виховання Копосович І.І. та  Голіба Є.М.   В підсумку команди показали наступні результати:
28 Травня, 2018 р., 11:42
Другий день табірної зміни був насичений яскравими заходами. Зранку між командами відбулися спортивні змагання «Малі олімпійські ігри». Кожна команда показала хороші результати.