Важливе звернення до жителів Полянської територіальної громади!

Дата: 05.03.2021 21:37

Ситуація з поширенням COVID-19 на Закарпатті досягає критичної точки. На сьогодні область знаходиться на межі «червоної зони». Медики б’ють на сполох. За останню добу в краї діагностовано понад 700 випадків поширення коронавірусу. З кожним днем статистика стає дедалі не втішною, лікарні заповнені на 81%. Прохання до кожного з Вас: будьте свідомими! Давайте дбати про своє здоров’я, здоров‘я наших близьких та всіх, хто нас оточує. Наполегливо просимо всіх мешканців громади: без потреби не виходити з дому, уникати скупчення людей, дотримуватись соціальної дистанції та одягати маски в громадських місцях. При перших ознаках погіршення самопочуття не зволікати, негайно звертатись до сімейного лікаря та неухильно дотримуватися всіх призначень. Тільки при свідомому ставленні до коронапандемії та  дотриманні всіх рекомендацій ми зможемо вберегти себе та рідних від зараження коронавірусною інфекцією.