02 Листопада, 2022 р., 11:55
18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і у воєнний стан.  Для тих, хто виготовляє, доставляє та продає ліки, ділимось добіркою держпослуг у відповідній сфері на Гіді.
27 Жовтня, 2022 р., 11:10
З метою максимальної економії електроенергії задля забезпечення додаткової стабільності енергосистеми держави,просимо з розумінням поставитися до помірного споживання електроенергії : вимикати енергоємні прилади по черзі,максимально знизити споживання електроенергії в години пік (6:00-11:00 та 17:00-23:00).
17 Жовтня, 2022 р., 14:01
У зв’язку  з виконанням ремонтних робіт повідомляємо, що 18.10.2022 з 08:00 до 17:00 за к.ч., буде припинено подачу електроенергії споживачам с. Поляна :
21 Вересня, 2022 р., 10:27
Обласна військова адміністрація інформує, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 18.08.2022 року № 446 внесено зміни до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022-2024 роки, відповідно до яких передбачено надання за рахунок коштів обласного бюджету матеріальної допомоги мешканцям області за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.