17 Березня, 2023 р., 10:38
Допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах
16 Березня, 2023 р., 15:27
Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?
16 Березня, 2023 р., 13:27
Сьогодні декілька десятків військовослужбовців Національної гвардії України приїхали в один з оздоровчих комплексів, що знаходиться на території Полянської територіальної громади. Тут вони проходитимуть реабілітацію. Зустрів захисників України директор оздоровчого комплексу, який висловив сподівання, що реабілітація допоможе військовим відновити свої сили та покращити стан здоров’я після участі у запеклих боях за свободу нашої держави. Забезпечити реабілітацію в оздоровчому комплексі вдалося завдяки спільній налагодженій роботі Полянського сільського голови Івана Дрогобецького з підприємцями нашої громади. Підтримка захисників та внутрішньо переміщених осіб, наразі завдання № 1 для кожного українця. Полянська територіальна громада із початку повномасштабного вторгнення в Україну прихистила тисячі вимушених переселенців, надала гуманітарний вантаж в межах громади та направила тони допомоги в інші куточки України. Попри це, наразі очільник громади Іван Дрогобецький боронить нашу країну на передовій. Разом з цим, його тривала праця та взаємодія із підприємцями допомагає і надалі забезпечувати підтримку та допомогу у нашій громаді. Наразі завдяки налагодженій роботі військові після пекельних днів на передовій отримали можливість відновити свої сили. Відтак, нині військовослужбовці Національної гвардії отримали змогу безкоштовно пройти комплексне обстеження, оздоровитися та відпочити. Сприятиме відновленню здоров’я і свіже повітря, правильне харчування та мінеральне оздоровлення на базі одного з найкращих закарпатських оздоровчих комплексів.
13 Березня, 2023 р., 09:23
Проведення робіт по ремонту електромереж
10 Березня, 2023 р., 13:41
СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ. ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?
27 Лютого, 2023 р., 15:53
Щодо проведення робіт по ремонту ел.мереж