Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

В Полянській ОТГ розглядали проблемні питання учасників АТО

 

          2 листопада 2017 року відбулася зустріч Полянського сільського голови І.І.Дрогобецького з учасниками бойових дій в зоні АТО та їхніми представниками з метою вивчення та вирішення проблемних питань та потреб сімей учасників АТО.  Хлопці з болем в очах розповідали про час, проведений в зоні АТО, ділилися своїми спогадами, зокрема, як потрапили на схід України, що їх спонукало піти воювати добровольцями, розповідали про досвід, який отримали під час служби. Більшість з них головним здобутком назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінила їх, заставила переосмислити життєві цінності та по-іншому оцінювати ті проблеми, які виникали в них раніше. Найсуттєвішим для всіх була моральна підтримка, яку вони відчували через дзвінки родини, друзів та колег, листи від дітей та хочуть відчувати тепер.

             Іван Іванович висловив бійцям глибоку вдячність та шану за їхню мужність, за силу волі і витривалість, згадав загиблих, яких вшанували хвилиною мовчання. Далі розмова продовжилась у формат діалогу. Всі бажаючі змогли задати свої запитання і отримати на них вичерпну відповідь. Кожне питання, порушене учасниками АТО, не залишилося без уваги та реагування.

             Підсумовуючи проведену зустріч, І.І.Дрогобецький зауважив, що проблеми є, але їх можна вирішити разом, спільними зусиллями. І він, як голова, завжди відкритий для спілкування, конструктивного діалогу і співпраці.

 « повернутися до списку новин