Дата: 08.10.2017 22:23

Фото без опису

У вересні в рамках підтримки Олімпійських Ігор, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в усіх навчальних закладах Полянської сільської ради  було проведено Олімпійські уроки. На цих уроках учні 2-11 класів отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст., отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. Під час Олімпійського тижня в урочний та позаурочний час було проведено міні-змагання на визначення найшвидшого (біг 30м.), найспритнішого (човниковий біг 4х9м.), найстрибучішого (стрибок у довжину з місця) та найсильнішого (згинання-розгинання рук в упорі лежачи - хлопці, лежачи від гімнастичної лави – дівчата); «Веселі старти» -  традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів; перетягування канату; змагання з волейболу та футболу; легкої атлетики; турнір з тенісу. Загалом у всіх заходах взяли участь майже всі учні навчальних закладів, їхні батьки та вчителі.

Сподіваємось, що завдяки цим заходам учні отримали нові емоції та зрозуміли, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо – ОЛІМПІЙСЬКУ.