Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Свято працівників освіти в Полянській громаді

   

 

      Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня урочисто відзначаєтся День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

      Відбулося таке свято і Полянській громаді. 29 вересня 2017 року в актовому залі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла урочистість, присвячена професійним святам – Дню працівників освіти та Дню дошкілля. Серед запрошених були представники місцевої влади, відділу освіти, вчителі та працівники ДНЗ усієї громади.

     «Професія вчителя, - звернувся до педагогів начальник відділу освіти П.І.Лізанець, - одна з найбільш благородних і необхідних професій нашого суспільства. Саме Вчитель відіграє велику роль у формуванні та становленні особистості, а значить, впливає на подальшу долю суспільства. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Шановні, прийміть щиру вдячність за служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі». До привітань приєднався голова Полянської сільської ради Дрогобецький І.І., який наголосив, що у цей непростий час на плечі працівників освіти лягає особлива відповідальність за виховання молодого покоління, а отже, фактично, за майбутнє нашої країни. «Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителів – бачити в очах своїх учнів вдячність та повагу», - зазначив він.

     За сумлінну роботу, відданість справі та високий професіоналізм директорів та завідувачів шкіл, навчально-виховних комплексів та дитячих садочків було відзначено грамотами Полянської сільської ради.

     Цього святкового дня лунало чимало теплих, добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що є у нас. Піснями і танцями звеселяли присутніх школярі усієї громади і робили це від щирого серця, вкладаючи у кожен рух, у кожне слово свою любов і вдячність освітянам та всім присутнім у залі. Приємним подарунком для присутніх стали яскраві музичні та танцювальні номери у виконанні вихованців Полянської дитячої школи мистецтв та самодіяльних колективів клубів Полянської сільської ради та їхніх керівників.« повернутися до списку новин