Запрошуємо мешканців села Поляна прийняти участь у загальних зборах.

Дата: 19.02.2018 21:00

Про проведення громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення Генерального плану села Поляна

Шановні мешканці села Поляна ! Згідно з рішенням Полянської сільської ради від 24.11.2017 року № 212 «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Поляна, замовник проекту виконавчий комітет Полянської сільської ради.

З проектом Генерального плану села Поляна ви можете ознайомитись в приміщенні Полянської сільської ради за адресою: с.Поляна вул.Духновича, , 63.

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану села Поляна мають право подавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено Генеральний план;
юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території щодо якої розроблено Генеральний план;
власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено генеральний план та на суміжних з нею територіях;
представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
народні депутати України, депутати місцевих рад.
Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Загальні збори по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться «20» лютого 2018 року о 14 год. 00 хв. в будівлі Полянської сільської ради за адресою: с. Поляна, вул. Духновича, 63 Свалявського району Закарпатської області,89313.

Запрошуємо мешканців села Поляна прийняти участь у загальних зборах.