В Полянській ОТГ відзначили свято 8 Березня

Дата: 07.03.2018 20:14

Жіночий день, 8 Березня, Свято весни — з дитинства відклався у нас в пам’яті, як добрий і яскравий день, повний радості, квітів і поздоровлень. І от переддень цього чудового свята зібрав жінок, які працюють у галузі культури, освіти та медицини у актовій залі Полянської школи на концерт, присвячений жінці-трудівниці, жінці-матері та просто жінці, без якої  неможливо собі уявити будь-яку професію, без якої нема сердечності, доброти, тепла, успіхів... Учнівські  колективи шкіл громади, дитячої школи мистецтв, клубні колективи  сіл Родникова Гута, Родниківка та Уклин своїми запальними танцями, піснями, сміховинками подарували присутнім  шквал емоцій та позитиву.

З побажаннями любові, добра, успіхів та наснаги звернувся до присутніх Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький і подарувавши кожній жінці троянду,  наголосив, що жінки Полянської громади – неповторні, і їхнім головним талантом є віддавати  свої найкращі якості близьким та оточуючим. А відповідальність, енергія та активна життєва позиція прекрасної половини людства несуть у світ злагоду, теплота впевненість у завтрашньому дні. До привітань приєднався начальник відділу освіти П.Лізанець, який побажав жіночій половині творчих злетів, здоров’я та здійснення всіх мрій, а також подякував організаторам за чудовий святковий концерт.