Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Урочистості з нагоди 26-ої річниці з Дня проголошення незалежності України

        23 серпня Полянська ОТГ святкувала День Прапора та 26-ту річницю з Дня проголошення незалежності України. Свято розпочалось урочистим підходом жителів громади до адміністративної будівлі центру ОТГ. На них уже чекала виставка малюнків «Я малюю Україну», якою діти різнокольоровими фарбами висловили свою любов до Батьківщини.

        З вітальним словом виступив голова Полянської ОТГ Дрогобецький І.І., який зазначив, що в історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення і не втратили своєї актуальності по сьогоднішній день. Однією з таких подій є День проголошення незалежності 1991 року. Це свято – привід для кожного, незалежно від віку, досвіду, переконань, відчути себе молодим та сповненим енергії й бажання до праці для процвітання Полянської громади, а отже – для України. Адже Україна – це всі ми, тому День незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято для кожного з нас, бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави, так як незалежність – це відчуття власної самоповаги, можливість реалізувати свої здібності й плани.

        О 9.30 год. відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України під Державний Гімн України, який виконали учні, вишикувані у форму прапора.         

         Після цього розпочались заплановані заходи, до яких було залучено максимальну кількість учасників із кожного населеного пункту об'єднаної громади.                                         

           У рамках свята були проведені конкурс малюнків на асфальті «З Україною у серці», книжкова виставка в шкільних та сільських бібліотеках громади «Україна. Історія державотворення», парад вишиванок та святковий концерт. Програма завершилась запуском 26  блакитних кульок, які понесли в небо мрії дітей Полянської ОТГ.

        Святкування 26-ї річниці з Дня проголошення незалежності України завершаться молебнями за мир в Україні, які пройдуть 24 серпня у всіх церквах Полянської ОТГ.

 

 « повернутися до списку новин