Змагання з футболу «Шкіряний м'яч» у віковій групі U-13 (вік дітей до 13 років)

Дата: 09.11.2017 19:43
Кількість переглядів: 916

Фото без опису

У четвер  09 листопада 2017 року на базі спортивного комплексу «Олімпія» села Поляна проведено 2-й етап (районний) змагань з футболу «Шкіряний м'яч» у віковій групі U-13 (вік дітей до 13 років) серед загальноосвітніх навчальних закладів Полянської об'єднаної територіальної громади.

Першими на гру вийшли команди Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Слід відмітити добру гру команди Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів, особливо в 2-му таймі. Програючи з рахунком 3:0 після 1-го тайму , учням вдалося вирівняти гру, перехватити ініціативу на свій бік  та забити  супернику 2 голи в другому таймі. Голи забивали в команді із Поляни: Реслер Микола - 1 гол та Дудинський Владислав - 3 голи, а в команді із Родниківки: Пічкар Дмитро-1гол та Білас Валентин – 1 гол.

На наступну гру вийшли команди Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З рахунком 4:0 виграла команда  плосківчан. Голи забивали Куштан Юрій – 1 гол та Поцко Іван – 3 голи.

В третій грі, де вирішувалася доля 1-го місця, зійшлися між собою команди Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В цікавій та напруженій боротьбі перемогу отримали плосківчани з рахунком 2:0. Голи  у ворота команди Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів забили Лизанець Юрій – 1 гол та Поцко Іван – 1 гол .