Закарпатська область, Свалявський район

Свято Миколая в Яківській ЗОШ І ступеня

Дата: 19.12.2017 19:22

Сьогодні 19 грудня 2017 року в Яківській ЗОШ І - ступеня відбулося свято Миколая. На святі були присутні батьки. Батьки та учні вдячні за придбані подарунки сільському голові Дрогобецькому Івану Івановичу. Бажаємо Вам  здоров'я, божої благодаті на многая і благая літа! Перед батьками виступила

завідувачка Мориляк Н. Д. :

"Шановні батьки і вчителі, дорогі діти! Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти -  і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх".