Закарпатська область, Мукачівський район

Запрошуємо на захід: у Полянській територіальній громаді відбудеться «День бюджету для громадян»

Дата: 24.06.2024 13:48

До уваги жителів Полянської територіальної громади!

Фото без опису

Хочете дізнатися, як формується бюджет нашої громади? Цікавить, на що витрачаються гроші та звідки вони беруться? Тоді запрошуємо вас на цікавий захід – "День бюджету для громадян".

🗓Дата: 28 червня 2024 року;

🕛Час: з 14:00 до 16:00;

📍Локація: Полянська сільська рада (с. Поляна, вул. Духновича, 63).

Що на вас чекає?

📊Презентація бюджету для громадян;

📝Збір пропозицій до бюджету на 2025 рік;

📖Роздача буклету «Бюджет для громадян» з візуалізованими даними про бюджетний процес та участь жителів у ньому.

Долучайтеся. Віримо, що бути відкритими у своїй роботі – це ключ до успіху, тому гарантуємо вам максимальну прозорість та доступність інформації!

Нагадуємо, що Полянська територіальна громада бере участь у Проєкті «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Метою проєкту є формування інфраструктури для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, збільшення залучення громадян до бюджетного процесу та передача успішного досвіду іншим громадам України.

Також нагадуємо, у Полянській територіальній громаді триває збір пропозицій до бюджету на 2025 рік, подати які можна як у ЦНАПі Полянської сільської ради й у приміщеннях старостатів, так і скориставшись електронною формою збору пропозицій. Заповнити форму можна за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVUzTvnKirsvl1-60ePxWm5JyltD4ff-NVxvbJAZYsAjQFxw/viewform