Закарпатська область, Мукачівський район

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Полянської сільської та Шацької селищної територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Шацькі озера та Полянські курорти для сталого розвитку громад».

Дата: 22.04.2024 13:17

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», виконавчим комітетом Полянської сільської ради проводитиметься громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Шацькі озера та Полянські курорти для сталого розвитку громад».

У громадському обговоренні можуть взяти участь громадяни Полянської сільської територіальної громади, які мають на момент проведення обговорення 18 років та зареєстроване місце проживання на території Полянської сільської ради.

Громадське обговорення  відбудеться 7 травня 2024 р. о 14:00 год. в конференц залі Полянської сільської ради (с. Поляна, вул. Духновича, № 63).

З проєктом договору про співробітництво територіальних громад можна ознайомитись нижче за посиланням:

ПРОЄКТ ДОГОВОРУ

Пропозиції та зауваження до проєкту договору про співробітництво територіальних громад приймаються на електронну адресу:

central@polyanska-gromada.gov.ua  до 06 травня 2024 року.