Представник комітету виборців України Андрій Шекета провів на базі Полянської об'єднаної територіальної громади семінар - навчання з правових питань

Дата: 27.11.2017 17:33

27 листопада 2017 року на базі Полянської сільської ради відбувся семінар-навчання з питання «Урегулювання конфлікту інтересів», що реалізувався за підтримки комітету виборців України. Представник комітету Андрій Шекета подякував за представлену можливість провести дане навчання саме в Полянській об’єднаній територіальній громаді. Він надав роз’яснення термінам реальний конфлікт інтересів  та потенційний конфлікт інтересів, ознайомив із алгоритмом дій у зв’язку із встановленням наявності конфлікту інтересів та перелічив способи його врегулювання. Для прикладу навів реальні ситуації, де був наявний такий конфлікт та ознайомив із окремими видами обмежень, пов’язаних із ним. Для перевірки прослуханого був запропонований тест, з яким усі справились успішно. По закінченню слухачі заповнили анкети, в яких відобразили своє ставлення до семінару та  виокремили інформацію, яка була найбільш цікавою і корисною.