Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

05.02.2018 р. в Полянській сільській раді було проведено фокус-групову дискусію

05.12 2018 року в Полянській сільській раді відбулась фокус-групова дискусія «Підвищення рівня підзвітності поліції і органів місцевого самоврядування перед громадою та налагодження діалогу через прийняття Комплексної програми безпеки».

Дискусія відбулась за участю виконуючого директора ЗРВ АМУ Івана Ревтій, голови Полянської сільради Івана Дрогобецького та представників громади.

Предметом обговорення якої стала взаємодія органів місцевого самоврядування та поліції. Всі вони орієнтуються на власні уявлення про цілі діяльності. Однак не завжди співпадають з побажаннями місцевої громади.

В кожному населеному пункті/територіальній громаді є певні проблеми, які заважають мешканцям відчувати себе в безпеці за місцем проживання. Але для того, щоб усунути ці проблеми, їх потрібно спочатку визначити та з’ясувати , хто саме повинен займатися їх вирішенням.

Проект спрямований на те, щоби визначити проблеми безпеки життєдіяльності, пристосувати  цілі діяльності органів місцевого самоврядування і поліції щодо усунення проблем безпеки під інтереси конкретної громади та шляхи підвищення їх рівня підзвітності перед громадою.« повернутися до списку новин