Запрошуємо на Круглий стіл по соціальним та реабілітаційним послугам в Полянській громаді 31 серпня

Дата: 28.08.2023 12:32

Фото без опису

Дата: 31 серпня 2023 року

Час: 11:00 – 16:00

Формат: Офлайн, онлайн http://surl.li/jjgtw

Для участі в семінарі, просимо зареєструватися до: 18:00 28 серпня 2023 року за посиланням: https://v.gd/GapqxS

Місце проведення: Полянська громада 89313, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Поляна, вул. Духновича, буд. 63

Учасники, що запрошуються:

• представники органів влади/місцевого самоврядування с Поляна  Закарпатської області;
  • керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи;
  • представники громадських об’єднань дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи;
  • представники активного населення, зокрема жінки, люди з інвалідністю та ВПО

Мета: 1) налагодження робочого партнерства між експертами проєкту та місцевими експертами Полянської територіальної громади Закарпатської області; 2) ознайомлення представників влади з можливостями в наданні послуг населенню сучасними методами організації; 3) репрезентації створення різних механізмів запровадження нових послуг та системи координації їх отримання в спеціалізованих установах через спеціальних консультантів з надання допомоги («адвокатів покращення соціальних послуг»/»інклюзивних радників».

Модератор заходу: Світлана Фоміна, координаторка заходів грантового проєкту

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Активність

10:45 – 11:00

Реєстрація. Вітальна кава

11:00 – 11:30

Блок 1

Вітальне слово.

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Презентація проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей»

Світлана Фоміна, керівник Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», координаторка заходів грантового проєкту

Олена Кізілова, технічна координаторка грантового проєкту  «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» ГО “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу”

11:30 – 12:00

Блок 2

Презентація досвіду лікаря. Фізіотерапія в Івано-Франківській області

Марія Кліщенко, лікар – фізіотерапевт Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», експерт Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації з фізіотерапії

12:00 – 12:30

Блок 3

Реабілітація та володіння мовним апаратом, уміння правильно користуватись мовою

Ксенія Засипко, фахівець з техніки мовлення Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

12:30 – 13:00

Обідня кава

13:00 – 13:30

Блок 4

Нові методики у реабілітації пацієнтів із травмами. Досвід лікаря

Михайло Макар, лікар травматолог Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

13:30 – 14:00

Блок 5

Повернення до життя або як відшукати шляхи звільнення від болю.

Практичний досвід в роботі ДРУ ЦКРОІ

Ольга Левицька, психолог Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

14:00 – 14:30

Блок 6

Запитання-відповіді

14:30 – 15:00

Відшкодування проїзду. Видача посібників та роздаткових

матеріалів.

Від’їзд учасників(-ць) тренінгу

15:00 – 16:00

Відвідування об’єктів, в яких проводиться реабілітація людей або може проводитись реабілітація

Цей захід проводиться Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.