Важлива інформація для приватних підприємців, які діють на території Полянської територіальної громади

Дата: 25.08.2023 16:26

Полянська сільська рада запрошує всіх фізичних осіб-підприємців на важливу нараду, яка допоможе юридично врегулювати підприємницьку діяльність.

29 серпня 2023 року о 10ºº в приміщенні актової зали Полянської сільської ради відбудеться нарада з суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Полянської громади з питання використання в роботі РРО/ПРРО.

Під час заходу приватні підприємці отримають роз’яснення щодо використання касових апаратів, правильного ведення документації та інформацію щодо відповідальності за порушення законодавства України при використанні РРО/ПРРО.

На нараді будуть присутні керівництво та працівники Полянської сільської ради і фахівці Державної податкової служби України у Закарпатській області.