ДОВІДКА про стан виконання бюджету Полянської сільської територіальної громади за перше півріччя 2023 року

Дата: 12.07.2023 14:28

За перше півріччя 2023 року до бюджету   територіальної громади з урахуванням трансфертів надійшло доходів 87 859,8 тис. грн, у тому числі до загального фонду 86 687,0 тис. грн, до спеціального фонду –  1 172,8 тис. грн.

До загального фонду сільського бюджету за  січень-червень 2023 року залучено 41 343,7 тис. грн  власних доходів (без врахування  трансфертів), що становить 102,3 % до відповідного планового показника (з урахуванням змін) або більше на 923,3 тис. грн.  У порівнянні з  минулим  роком  надходження виросли   на   18,7 %, або на 6 507,6 тис. грн. Власні доходи в структурі доходів місцевого бюджету становлять 47,7%. У минулому році було 49,5 %.

грн.

До  спеціального  фонду  сільського  бюджету  за  перше півріччя                 2023 року надійшло  власних доходів  у сумі 1 172,8 тис. грн, що становить 192,5 відсотка до планових показників звітного періоду.

Одержані місцевим бюджетом доходи забезпечили загальну позитивну тенденцію в частині фінансування видатків, а саме:

- своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ, профінансовано енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами;

- профінансовано інші видатки, необхідні для виконання бюджетними установами своїх функцій та пріоритетні програми.

Фінансування видатків бюджету Полянської сільської територіальної громади здійснювалося відповідно до черговості , визначеної постановою КМУ від 9 червня 2021 р №590 (із змінами) «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» та  затверджених бюджетних призначень з урахуванням пропозицій головних розпорядників коштів сільського бюджету.

Із загального фонду сільського бюджету за перше півріччя 2023 року  проведено видатків на  суму 77 296,8 тис. грн,  що становить 76,7 відсотка  до уточнених призначень звітного періоду.

За економічною структурою витрат основна частина бюджетних коштів направлена на виплату заробітної плати та нарахування   – 62 616.3 тис. грн або 89.2% відсотка від загальної суми проведених видатків, на оплату за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги – 3 570.7 тис. грн – 45.9 відсотка, на харчування – 1 303.1 тис. грн – 39.6 відсотка, на трансферти населенню 282.0 тис. грн – 12.9 відсотка. Всього на захищені статті протягом звітного періоду  спрямовано видатків на суму 70 271.4 тис. грн., або 90.9 відсотка від загальної суми видатків.

Видатки спеціального фонду склали 764,9 тис. грн., з яких капітальні  видатки за січень-червень становлять 176,4 тис. грн.

Начальник  відділу фінансів                                              Євгенія КОНДРЯ