Завтра наша громада проведе в останню путь полеглого захисника України ВАСИЛЯ КОПАЧОВА.

Дата: 17.04.2023 19:28

Фото без опису

Військовослужбовець Збройних Сил України самовіддано захищав нашу державу від окупанта на передовій. Він віддав за нашу свободу та незламність найцінніше – своє життя.

Василь Копачов народився 15 січня 1991 року, проживав у селі Голубине. Він без вагань доєднався до оборони країни та хоробро виконував бойові завдання на передовій. Внаслідок бою і обірвалося життя Героя України.

‼️Прощання та поховання захисника України відбудеться завтра, 18 квітня, у Свято-успенській православній церкві в селі Голубине. Церемонія прощання розпочнеться о 12.00 к.ч.

Василь Копачов був сиротою. Просимо всіх жителів нашої громади завтра віддати шану Герою та гідно провести в останню дорогу військовослужбовця, який віддав своє життя за Україну та наш з вами спокій.

Від колективу Полянської сільської ради та жителів нашої громади приносимо щирі співчуття друзям, знайомим та побратимам Василя Копачова.

Вічна і світла пам'ять герою України!