Дата: 17.02.2023 09:00

Між Фондом народонаселення Організації Об’єднаних Націй, Департаментом охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та Благодійним Фондом  «Інститут розвитку сім’ї та дитини» був підписаний Меморандум щодо співробітництва сторін  по забезпеченню формування та реалізації державної політики у сфері репродуктивного здоров'я та планування сім’ї, зокрема запобігання дитячій та материнській смертності, раннє виявлення та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Метою Проекту є покращення доступу до акушерсько-гінекологічної, терапевтичної, консультативно-медичної допомоги сільському населенню, громадам, на території яких ускладнено доступ до діагностики та  медичних послуг, переселенцям, особам з обмеженими фізичними можливостями та іншим вразливим групам населення; виявлення постраждалих від гендерного та сексуального насильства, надання медичної допомоги та перенаправлення до інших служб за необхідною допомогою.

У рамках Проекту передбачається робота мобільної бригади, що включає надання медичних послуг з охорони материнства: допологові та післяпологові огляди, оцінка ризику ускладнень під час вагітності,  визначення випадків високого ризику та скерування, при потребі до медичних закладів спеціалізованої допомоги; надання консультацій з питань здоров'я жінок, включаючи сексуальне та репродуктивне здоров'я, до і післяпологовий догляд, материнське здоров'я, грудне вигодовування, харчування, гігієна та догляд за новонародженими та дітьми;  надання консультацій з питань планування сім'ї та рекомендацій щодо засобів контрацепції; гінекологічний огляд для виявлення гінекологічних захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом тощо. Спеціалісти бригади забезпечені всім необхідним: гінекологічними наборами з можливістю взяття мазків, апаратом УЗД, фетальним монітором для обстеження вагітних.

Всі обстеження та консультації спеціалістів БЕЗКОШТОВНІ!!!!

В Полянській територіальній громаді мобільна бригада на чолі з лікарем акушер-гінекологом буде проводити обстеження всіх бажаючих жінок за таким графіком, початок прийому з 1030:

21.02.2023 року АЗПСМ с. Поляна – с. Поляна, вул. Духновича, буд. 108

23.02.2023 року АЗПСМ с. Сусково – с. Сусково, буд.108

28.02.2023 року АЗПСМ с. Плоске – с. Плоске, буд. 260

02.03.2023 року АЗПСМ с. Голубине – с. Голубине, буд 106

Вразі виникнення будь-яких питань можна звернутися до своїх сімейних лікарів.