26 річниця, яка цього року особлива, так як демонструє незламність нашої держави і нашого народу.

Дата: 28.06.2022 14:08

🇺🇦 Сьогодні день Конституції України - головного закону, який є гарантом прав і свобод кожного українця, закріплює наші обов'язки перед державою і визначає наш шлях як країни.

28 червня 1996 року, майже через п’ять років після того, як Україна заявила про свою незалежність, ми отримали основний закон, який гарантує права та свободи, наближає Україну до країн з розвинутою демократією та закріплює незалежність нової європейської країни.

У цей день зичу злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ і світле, мирне майбутнє нашої держави.