Згуртовано очистили всю територію нашої громади!

Дата: 21.04.2022 13:25

Згуртовано очистили всю територію нашої громади!

🌿«ЗАКАРПАТТЮ-ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» - під таким гаслом сьогодні в Полянській територіальній громаді провели санітарне очищення всіх наших територій.

До масштабної толоки долучилися небайдужі місцеві жителі, працівники освіти, медики, працівники ЦНАПу, старостатів та апарату Полянської сільської ради.

Озброївшись рукавичками та сміттєвими пакетами всі згуртовано очистили території населених пунктів, сквери, річки та всі зелені зони нашої громади.

Щиро вдячний всім, хто в такий важкий для України час, приєднався до масштабного прибирання території.