Сучасні європейські технології для Полянської територіальної громади.

Дата: 16.02.2022 17:38

Продуктивний та важливий візит у місто Бад-Кестріц у Німеччині здійснили сьогодні у складі робочої групи з директором ГО «Закарпаття - За чисте довкілля» Володимиром Сураном, директором ТОВ «НУП «БІТ» Ігорем Трушенко та проектантом сміттєпереробного заводу в Полянській ТГ Іваном Ніколенко.
     Важлива зустріч організована заради реалізації амбітної інвестиційної програми щодо будівництва заводу з переробки відходів у нашій громаді.
      В рамках зустрічі з німецькими колегами ми відвідали два заводи, один з яких - завод, що вироблятиме сучасне обладнання та все необхідне для облаштування об’єкту в селі Сусково Полянської громади. Інша локація - аналогічний сучасний завод, зведений в Німеччині, поруч з термальним курортом. Сучасні технології вкотре доводять екологічність та безпечність таких проектів.
     Зустріч відбулася на професійному і якісному рівні, та завдяки цьому ми стали ще на крок ближче до втілення масштабного проєкту в Полянській терторіальній громаді.
Щиро дякуємо за ефективний та вкрай важливий для нас візит німецьким колегам.