Всесвітня виставка «Експо-2020» в Дубаї: очільник Поляни презентував інвестиційні проекти на світовому заході

Дата: 07.12.2021 13:39

Інвестиційні проекти села Поляна презентували в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Голова Полянської територіальної громади Іван Дрогобецький бере участь у найбільшій світовій виставці «Експо-2020», масштаби якої прирівнюють до Олімпійських ігор. Всесвітня виставка проходить в м. Дубаї. Серед учасників близько 25 мільйонів осіб з 192 країн зі всього світу, які представили найрізноманітніші інвестиційні проекти. Відтак, амбітні проекти, які планують реалізувати на території Полянської територіальної громади, її очільник презентував на найбільшій всесвітній платформі для інновацій.

Еміратська сторона позиціонує захід як найбільш масштабний та коштовний за 100 років історії Експо. Його проводять за рішеннями Міжнародного бюро виставок кожні 5 років. Це найбільш престижна іміджева виставка у світі, де країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Виставка присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій та нових ідей для створення кращого майбутнього.

Експо 2020 мали провести ще минулоріч, втім через коронавірусну пандемію всесвітній захід перенесли на 2021 рік. Розпочалася виставка 1 жовтня та триватиме до 31 березня 2022 року.