25 листопада відбудеться конференція на тему: «Покращення туристичного клімату в Полянській ТГ»

Дата: 19.11.2021 16:02

Шановні колеги!

Запрошуємо 25 листопада до широкого обговорення можливостей взаємодії між туристичним бізнесом, домовитися про співпрацю та встановити ділові контакти між учасниками туристичного ринку Поляни. Ми плануємо участь у цій події експертів у галузі туризму, представників ЗМІ, туроператорів та влади. Місце проведення – конференц-зал Полянської сільської ради. Початоr реєстрації – 9.30 год.

Поляна сьогодні – це приклад успішної громади, де рекреаційний потенціал дозволяє постійно з’являтися новим продуктам і послугам. Розвиток соціальної інфраструктури та позитивні зміни в туристично-рекреаційній сфері, у тому числі поява програми підтримки туризму створюють хороші передумови для якісної співпраці бізнесу, влади і громади. Ми, представники Полянського бізнесу, маємо між собою спільні проблеми та завдання у питанні залучення туриста на відпочинок до громади. Крім того, аналіз нашої діяльності за попередній зимовий сезон показав, що харчування, розміщення, організація дозвілля гостей нашої громади в тісній співпраці між санаторіями, готелями, ресторанними комплексами і місцевою владою дозволяють продовжити тривалість перебування нашого гостя та підвищують рівень задоволеності послугами, які ми з вами йому надаємо.

Вже зараз бачимо, що ми спільно повинні конкурувати за туристів, аби вони приїхали в Поляну, однак не відчуваємо потреби у внутрішній конкуренції між собою. Для цього вбачаємо необхідність створити туристично-інформаційний центр за кращими українськими і навіть закарпатськими практиками, а також спільний інформаційний портал, який буде працювати однаково на весь туристичний бізнес громади. Крім того, пропонуємо також обговорити спільний календар подій у громаді, аби від перебування в Поляні максимально змогли виграти всі: ми не готові забезпечити проживання, харчування, оздоровлення та організацію дозвілля всіх гостей на території курортних локацій «Ведмежа», «ПолянСкі» та готелю «Катерина», і залюбки готові рекомендувати нашим гостям ваші заклади. Натомість, пропонуємо вашим гостям унікальні умови відпочинку на гірськолижних схилах «Ведмежа», «ПолянСкі» та «Дрім Парк Карпати».

Ми вбачаємо можливим залучити через різні девелоперські компанії та фонди інвесторів, які дозволять зробити нашу громаду ще більш комфортною для її жителів та туристів.

Будемо раді отримати Вашу згоду до 20 листопада будь-яким зручним для вас каналом зв’язку. Орієнтовна програма заходу додається.

Ми відчуваємо відповідальність за розвиток громади та стан інвестиційного клімату в Поляні!

З повагою та надією на співпрацю!

Програма засідання за круглим столом

с. Поляна, Мукачівський район                                                      25 листопада 2021 року

9.30 – 10.00 – реєстрація учасників

10.00-10.15 – вітальне слово

Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ, Полянський сільський голова

10.15-11.15 – виступи учасників

ЗИМОВИЙ СЕЗОН 2021/22 НА ЗАКАРПАТТІ

Сергій ОВЧАРОВ, співласник ТОВ «Ведмежа» (с.Поляна)

ЗИМОВЕ ЗАКАРПАТТЯ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ПЛАНИ

Мар’яна ГОТРА, начальник управління туризму і курортів Закарпатської обласної державної адміністрації

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ЗИМОВОГО ВІДПОЧИНКУ 2021-2022 В ЗАКАРПАТТІ

Федір ШАНДОР, туризмознавець, професор ДВНЗ «Ужгородський національний університет», голова Закарпатської туристичної організації «Панонія», депутат Закарпатської обласної ради

ЯК СТВОРИТИ КОНКУРЕНТНУ ПЕРЕВАГУ КОМПАНІЇ

Геннадій ПОЛОНСЬКИЙ, професор, консультант з ефективності бізнесу

ЗИМОВИЙ СЕЗОН В POLIANSKI 21-22, ПОДІЇ ТА ФЕСТИВАЛІ ЯКІ ЗАПЛАНОВАНІ. МОЖЛИВІСТЬ ДОДАТКОВОГО ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛЯНИ ВІД УЧАСТІ В ФЕСТИВАЛЯХ

Олексій ДУМА, керуючий ТОВ “PolianSki”

ФОРМУВАННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ПРОДАЖІ ТУРПРОДУКТІВ ДЕСТИНАЦІЇ ПОЛЯНА

Олександр КОВАЛЬ, керівник туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», викладач факультету туризму УжНУ.

11.15-11.45 - обговорення

11.45-12.00 – підведення підсумків