У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на території Полянської ТГ буде тимчасово припинено подачу електроенергії

Дата: 18.11.2021 14:29

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на ПС 35/10кВ «Поляна», які спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування користувачів, Свалявський РЕМ повідомляє, що 22.11.2021р. з 900  по 1400 год. будуть відключені фідера ПЛ-10кВ: ф. «Голубине», ф. «Школа», ф. «сан. Поляна», та припинено подачу електроенергії споживачам наступних населених пунктів:

• с. Солочин, сан. «Квітка Полонини», сан. «Кришталеве Джерело», ТОВ «Сузір’я», ТОВ «Золоті Полянки»;
  • с. Поляна (частково) – вул. Духновича, буд. №1 – 49, №57 58, готель «Фортуна», готель «Континент», Школа, ДНЗ, адмінбудинок сільської ради, ТОВ «Белівер».

Також відбудеться відключення ПЛ-10кВ ф. «Оленево» з 18.11.2021р. по 19.11.2021р. та з 22.11.2021р по 26.11.2021р. з 900 по 1700 год. щоденно , та припинено подачу електроенергії споживачам наступних населених пунктів:

• с. Плоське;
  • с. П. Потік;