Нові форми бланків заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Дата: 30.06.2021 10:17

Шановні мешканці Полянської громади!

Фото без опису

Для призначення житлової субсидії з травня 2021 року громадяни мають звернутися за її призначенням у травні — вересні 2021 року. Призначається житлова субсидія одному із членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), саме ця особа і подає заяву про призначення житлової субсидії і декларацію. Для осіб, які не зареєстровані, але проживають в житловому приміщенні по договору наймання/оренди житла, та внутрішньо переміщених осіб, які можуть проживати без укладеного договору наймання (оренди) житла – звертається одна із фактично проживаючих осіб.

Громадяни, які проживають на територіях старостинських округів (колишніх сільських рад) можуть подати документи уповноваженим особам старостинських округів за місцем проживання.

Бланки заяви та декларації додаються.

Телефон для довідок-3-20-25

Управління праці та соціального захисту населення Полянської сільської  ради

Форма декларація на субсидію

Заява на субсидію