Поліцейський офіцер громади!

Дата: 31.03.2021 17:30

Сьогодні для нашої громади важливий день. Полянська ТГ отримала двох поліцейських офіцерів громади.

Очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник вручив новим офіцерам Сертифікат, а Голова ТГ Іван Дрогобецький привітав  з новим почесним званням.

Від тепер у Полянської поліції є власні офіси, які повністю забезпечені комп`ютерною технікою. Крім того, у нашій громаді з’явилися 2 нові автомобілі Поліції.

Для довідки. Серед обов’язків офіцерів громади: попередження поширених правопорушень, проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів, профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, допомога уразливим категоріям населення, також здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення та ухвалення рішень про застосування адміністративних стягнень.