Дата: 19.10.2020 10:55

Полянська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території «Розміщення будівлі торгівлі по вул.Шевченка, б/н, в селі Поляна, Свалявського району».

Мета розробки детального плану – визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану с.Поляна для подальшого будівництва магазину непродовольчих товарів.

Проект розроблено на підставі рішення п’ятдесят шостої сесії сьомого скликання Полянської сільської ради від 25 червня 2020 р. №889, та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Полянської сільської ради.

Розробник проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -  Полянська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 15 жовтня 2020 року на сайті Полянської об’єднаної територіальної громади за адресою: https://polyanska-gromada.gov.ua/.,  та триватиме до 18 листопада 2020 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

22 жовтня 2020 року о 10.30 годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: с.Поляна, вул.Духновича, 63 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в сільській раді.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до виконавчого комітету Полянської сільської ради за адресою: 89313, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с.Поляна, вул.Духновича, 63, тел.( 031) 33 74522.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 32 днів, тобто до 17 листопада 2020 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

Полянський сільський голова                                               І.І.Дрогобецький