Увага на території Полянської сільської ради з 00:00 год. 17 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року вводяться додаткові обмежувальні заходи у зв’язку з карантином. Відповідно до постанови КМУ від 16 березня 2020 р. № 215.

Дата: 17.03.2020 09:03

З метою недопущення занесення і поширення COVID-19 додатково до раніше введених обмежень, рекомендувати ввести з 00.00 год. 17 березня 2020 року на території Полянської сільської ради наступні обмежувальні заходи:

тимчасово, до 3 квітня 2020 року, зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з одночасною присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Полянської сільської ради:

бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, розміщених у закритих приміщеннях;

фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів та стадіонів;

парків атракціонів;

усіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій;

заклади санаторно-курортного типу;

будівельних та інших ринків, за винятком продуктових відділень (магазинів, торгових точок) за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог;

ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барах, клубах, кафе, дискотек, пабів тощо;

інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:

Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

Забезпечити наявність на робочих місцях, виробничих приміщеннях миючих та дезінфікуючих засобів з метою дотримання працівниками санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення проведення режиму вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції.