Шановні мешканці Полянської громади!

Дата: 16.03.2020 18:21

Знаємо, що вже майже всі проінформовані про ситуацію, яка зараз відбувається у нашій країні та і у світі загалом у зв’язку з вірусом  COVID-19.

Прохання до кожного з Вас: будьте свідомими! Давайте дбати про своє здоров`я, здоров`я наших близьких та всіх, хто нас оточує. Просимо зберігати спокій,  дотримуватись простих правил гігієни, уникати скупчення людей, що допоможе  вберегти Вас від зараження вірусом!

Просимо  Вас  по можливості повідомляти про осіб, які приїхали із за кордону.  Вони  мають в обов’язковому порядку    звернутися до лікаря для обстеження або повідомити про стан свого здоров’я. А у разі виявлення   захворювання у себе та близьких  – не зволікати і звертатися за консультаціями до свого сімейного лікаря або  на «гарячу лінію»  за телефоном  099-294-01-55 .

Будьте здорові і бережіть себе!