Закарпатська область, Мукачівський район

04.03.2020 НА БАЗІ ПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ НА ТЕМУ: «ЕФЕКТИВНІ ПРОЦЕДУРИ НАССР- ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ» У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Дата: 04.03.2020 17:29

З метою надання методичної допомоги по впровадженню системи НАССР, на базі Полянської сільської ради спільно з залученими фахівцями Свалявського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби було проведено навчальний семінар для операторів ринку харчових продуктів. Участь у ньому взяли представники відділу освіти району, керівники закладів дошкільної освіти, директори закладів загальної середньої освіти та суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території громади.

Впродовж семінару всі охочі мали змогу поспілкуватися з доповідачами та отримати відповіді на проблемні питання.