Закарпатська область, Свалявський район

За участю Полянського сільського голови Івана Дрогобецького відбулася нарада з суб’єктами підприємницької діяльності.

Дата: 26.02.2020 18:11

За участю  Полянського сільського голови Дрогобецького І.І. відбулася нарада з суб’єктами підприємницької діяльності.

В ході наради було обговорено питання сплати туристичного збору на території сільської ради, поводження з побутовими відходами та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства про працю.

Підсумовуючи нараду Іван Дрогобецький наголосив на необхідності  дотримання правил благоустрою та порядку на прилеглих територіях  до  об`єктів сфери обслуговування та відповів на ряд питань,що турбують приватних підприємців.