Дата: 26.02.2020 16:52

Фото без опису

Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки, наміченої до викупу у власність земельної ділянки  площею – 0,0859 га, кадастровий номер: 2124085600:04:001:0318 в селі  Солочин, урочище «Біласовиця», Свалявського району, Закарпатської області на території Полянської сільської ради, для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів-  ( код 06.01).

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 14 днів з дня опублікування оголошення.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

• заяву на учать   у конкурсі за встановленою формою;
  • копію установленого документа претендента;
  • копію ліцензії на виконання робіт з оцінки земель;
  • копію кваліфікаційних документів, щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються  до виконання робіт з оцінки земель;
  • інформацію   щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;
  • письмову інформацію щодо досвіду роботи претендента, кваліфікацію та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання робіт з оцінки земель.

Додаткову інформацію можна отримати в Полянській сільській раді,  за адресою село  Поляна  вулиця  Духновича, № 63.

Телефон – (03133) 7-45-22.