Сьогодні 13 лютого, на базі Полянської сільської ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 13.02.2020 12:00

Під керівництвом голови комісії Дрогобецького Івана Івановича відбулося засідання комісії в якій взяли участь,  начальник Свалявського районного відділу УДСНС України Токарський Іван Іванович, начальник відділу Свалявського відділу  дільниці гірських річок Мукачівського МУВГ Раточка Іван Юрійович, начальник Свалявського РЕМ Островка Іван Васильович, в.о начальника Свалявського відділу головного управління Держпротспожив служби в Закарпатській області Черненко Сергій Іванович, заступник начальника Свалявського відділу Поліції Корнаш Сергій Васильович, заступник директора ДП « Свалявське лісове господарство» Хомишинець Назар Романович.

На порядку денному розглядалися питання;

• Про затвердження вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти та культури.
  • Про готовність до пропуску льодоходу та паводків.
  • Про обстеження про стан аварійних дерев на території Полянської ОТГ.
  • Про стан епідемічної ситуації щодо грипу та ГРВІ на території Полянської ОТГ.