Сьогодні, 10 лютого відбулася позачергова сорок сьома сесія Полянської сільської ради VII скликання.

Дата: 10.02.2020 11:55

На порядку денному сесії сьомого скликання Полянської сільської ради Свалявського району розглядалося питання. Про  діяльність «Укрпрофоздоровниці», щодо використання надр на території Полянської об’єднаної територіальної громади.

Результатом проведення позачергової сесії стало питання делегування повноважень Виконавчому комітету Полянської сільської ради, звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Державної служби геології та надр України та до Антимонопольного комітету України, щодо направлення відповідних служб для перевірки та дотримання правил використання надр на території Полянської громади.