Святкові заходи з нагоди зустрічі Нового Року та Різдва Христового відбулися в приміщеннях Будинків культури Полянської ОТГ.

Дата: 30.12.2019 02:43

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

29 – грудня відбулось Новорічне свято і в приміщеннях будинків  культури (село Павлово, Плоске, Оленьово, Родниківка, Родникова Гута, Уклин). Колективи закладів підійшли  до підготовки  святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши залу приміщень,  що загалом створювало  гарний настрій та нагадує про переддень Нового року.

Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки від  голови Полянської сільської ради Івана Дрогобецького , створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.